, 26 Вересня
booked.net
15 Липня, 2020, 9:08

У Вінниці усувають забруднення води після перевірок фахівців

За пів року фахівці Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевірили десятки проб води з водогонів та з криниць. Про це інформує пресслужба управління.

Так у Вінниці під час карантину дошкільних навчальних закладів і їх підготовки до відкриття було відібрано 55 проб води з водогонів. У підсумку 28 проб не відповідали вимогам за мікробіологічними показниками – у воді були виявлені загальні коліформи.

Після звернення до директора департаменту освіти Вінницької міської було вжито заходів з доведення якості води до санітарних вимог. Повторні  дослідження підтвердили якість води в дитсадках.

Також фахівцями було відібрано 82 проби води з криниць громадського користування. У підсумку 54 не відповідали санітарним вимогам за  мікробіологічними показниками і 49 – за санітарно-хімічними.

Відповідальним посадовим особам було направлено листи з рекомендацією проведення очистки та дезінфекції криниць. У департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради повідомили, що проведено дезінфекцію всіх існуючих на балансі департаменту криниць.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня