, 29 Травня
booked.net

У Вінниці в День Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи, у Вінниці відбулося вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Участь у покладанні квітів до скульптурної композиції «Дерево Свободи» взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його перший заступник  Володимир Кістіон, заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк, Дмитро Чаленко, Анатолій Ткач, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко. Покласти квіти та згадати майданівців прийшли родини Героїв Небесної Сотні, військові та вінничани.

Від учасників зібрання делегували покласти гірлянду до пам’ятного знаку «Героїв Небесної Сотні та героїв АТО». Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про всіх загиблих за свободу і незалежність України.

– Вільний народ вільної країни. Народ – здатний боротися за свої громадянські права, захищати свою гідність і право на достойне життя сьогодні та завтра. Це – про українців. Це про нашу націю, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Схиляємо голови перед нашим Небесним воїнством. Допомагаємо та віримо в наших військових, які мужньо тримають фронт. Перемога обов’язково буде за нами! Слава Україні!

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня