У Вінниці в медогляді до начального року довідка про ковід-тест не потрібна

До початку нового навчального року батьки школярів мають надати до закладу освіти медичну довідку своїх дітей форми 086-1/о. Пройти профогляд мають і вчителі. Це є обов’язковою щорічною процедурою.
Попри епідемію коронавірусу, довідку про тестування на COVID-19 не потрібно оформлювати. На цьому наголосив міський голова Сергій Моргунов.
«Діти перед початком нового навчального року завжди проходять медичний огляд. І цей рік не виняток. Це було озвучено нещодавно на брифінгу Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова. Алгоритм такий: для того, щоб пройти медичний огляд, потрібно звернутися до сімейного лікаря або педіатра, з яким підписана декларація. Огляд відбувається за попереднім записом. Обстеження на COVID-19 не потрібні», – зазначив Моргунов.
Також міський голова розповів, що відновлення роботи дитячих садків відбудеться за умови покращення епідситуації у місті, як це передбачено урядом.
«Відповідне рішення приймає обласна комісія з надзвичайних ситуацій і підтверджується міською комісією. Під час прийому дітей у садки, які поновили роботу, необхідно надати довідку від сімейного лікаря про епідоточення та копію карти щеплення (форма 0/63). Довідку від лікаря можна отримати в електронному вигляді», – зауважив мер.








