28 Червня
booked.net

У Вінниці в Подільському онкоцентрі тепер працює апарат МРТ

У Вінниці в Подільському онкоцентрі тепер працює апарат магнітно-резонансної томографії, що значно збільшує діагностичні можливості закладу.

Про це 5 серпня інформує голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

Це – сучасна діагностика та світові стандарти. Це – врятовані життя. Важливо, що обстеження – безоплатне для пацієнтів за наявності відповідного направлення, – зазначив він.

За словами Вячеслава Соколового, у заклад, крім іншого, закуплено другий КТ-сканер. Це збільшить діагностичні можливості закладу.

На базі колишньої Северинівської лікарні відновного лікування відкрилося реабілітаційне відділення. Усе це – інвестиції в людське здоров’я, – додає голова облради.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня