, 27 Січня
booked.net
29 Листопада, 2021, 17:41

У Вінниці вчителя, якого підозрюють у розбещенні дітей, випустили на волю під заставу

Сьогодні, 29 листопада, Вінницький апеляційний суд залишив без змін ухвалу слідчого судді міського суду, якою до вчителя фізичного виховання, підозрюваного у розбещенні неповнолітніх, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначено заставу – 190 тисяч 320 гривень.

Апеляційну ж скаргу прокурора суд відхилив. У ній сторона обвинувачення просила не обирати підозрюваному альтернативний запобіжний захід.

Адвокат з рішенням першої інстанції погодився. Апеляційний розгляд відбувся в закритому режимі. Підозрюваний, учитель однієї з вінницьких шкіл, перебуває на волі. Заставу сплатив його батько, — інформує Вінницький апеляційний суд.

Крім розбещення неповнолітніх, двадцятичотирьохлітньому педагогу інкримінують домагання дитини для сексуальних цілей. За такі кримінальні правопорушення передбачено до восьми років ув’язнення.

Нагадаємо, 24-річного викладача підозрюють у вчиненні розпусних дій щодо неповнолітніх. Від дій чоловіка постраждали декілька дітей, з якими він спілкувався як в живу, так і онлайн.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня