, 27 Січня
booked.net
2 Жовтня, 2020, 10:23

У Вінниці відкрили Центр обслуговування громадян “Паспортний сервіс”

Оновлений центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрили у Вінниці. Сюди  зможуть звертатися громадяни для оформлення закордонних  паспортів та  ІД-карток, незалежно від місця їх реєстрації.

Під час відкриття центру директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко розповів, що наразі в області діє 42 Центри надання адміністративних послуг. В 10 ЦНАПах є можливість отримати паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон.

 Відкриття сервісних центрів говорить про те, що мережа розвивається, а послуги стають доступнішими для громадян. Приємно зазначити, що Державна міграційна служба України постійно працює не лише над удосконаленням сервісу, а й покращенням умов для відвідувачів та персоналу центрів.

У Вінниці відкрили Центр обслуговування громадян "Паспортний сервіс"

Начальник Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко зауважив, що завдяки децентралізації, з січня 2015 року 70% коштів за надання адміністративних послуг залишаються у місцевих бюджетах і використовуються на розвиток і добробут територіальної громади.

Це саме той вид співпраці,  який допомагає збільшити кількість точок доступу задля отримання громадянами якісної послуги. Наразі на території Вінницької області працює 32 територіальних підрозділи Державної міграційної служби, які здійснюють прийом та оформлення документів. Впроваджуючи у своїй роботі новітні технології, відповідно, додаються певні електронні сервіси та  відкриваються нові можливості для громадян, зокрема, перевірка ступеню готовності паспорту та дійсність документу. Разом з тим, ми працюємо і над покращенням умов у центрах як перебування, так і очікування громадян.  Хочу також підкреслити, що на даний момент максимальний час очікування триває не більше 15 хвилин,

– зазначив Борис Наливайко.  

В оновленому  «Паспортному сервісі» у Вінниці  можна буде  отримати довідки про наявність чи відсутність судимості,  здійснити апостелювання документів, замовити  переклад документів, оформити  медичне страхування громадян  подорожуючих за кордон та  застрахувати автомобіль для поїздок за кордон.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня