, 2 Квітня
booked.net

У Вінниці відкрили “Всеукраїнський пункт об’єднання” для внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні, 3 лютого, у Вінниці відкрили “Всеукраїнський пункт об’єднання” для внутрішньо переміщених осіб. Діятиме він на базі одного з навчальних корпусів ДонНУ імені Василя Стуса. Пункт має стати своєрідним гуманітарним хабом для українців, які через бойові дії були змушені залишити рідні оселі та знайшли прихисток на Вінниччині.

  • Ідея створення такого пункту об’єднання виникла наприкінці минулого року, коли в Україні почали створювати “Пункти незламності”. Ідея полягає в тому, щоб створити місце для спілкування внутрішньо переміщених осіб, обговорення їхніх проблем та пошуку шляхів вирішення. Там же переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу, організувати дозвілля дітей, просто зігрітися та випити кави, – каже ініціатор створення пункту, вінницький громадський активіст Андрій Юзвенко. – Ми вдячні Вінницькій обласній раді за допомогу у пошуках приміщення. Вінницький пункт – третій зі вже створених в Україні, але ми не плануємо зупинятися – аналогічні пункти будуть створені найближчим часом у Кривому Розі, Одесі та Львові.

Вибір місця для створення пункту об’єднання був обумовлений цілою низкою факторів – це і наявність надійного сховища, і те, що ДонНУ має обладнані приміщення для складування і видачі гуманітарної допомоги, організації дозвілля малечі та актовий зал для проведення зборів.

  • Донецький національний університет – фактично є виш-переселенець, – каже ректор Роман Гринюк. – Тому логічним виглядає створення пункту об’єднання для внутрішньо переміщених осіб саме у нас. Сподіваюся, з нашою допомогою вдасться вирішити чимало проблем людей, котрі через війну опинилися тут, на Вінниччині.

У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб

У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб

У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб У Вінниці відкрили "Всеукраїнський пункт об'єднання" для внутрішньо переміщених осіб

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня