, 27 Червня
booked.net

У Вінниці відкрився оздоровчий центр для сімей з Маріуполя

Відсьогодні, 13 червня, у Вінниці розпочав роботу оздоровчий центр “ЯМаріуполь.Родина”. Тут сім’ї зі зруйнованого рашистами міста організовано відпочинок, повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. 

“Окупаційна місцева влада робить для маріупольців нічого. Лише грабує і бреше.Закона влада для Маріупольців в евакуації вдкриває сімейний відпочинок. Для всіх і безкоштовно. Просто різниця між окпантами і українською владою. Ми дбаємо про своїх. Тому, що Маріуполь не стіни або дороги. Це – люди.

Від сьогоні стартував “ЯМаріуполь. Родина”. Дякуємо міській владі Вінниці та нашим партнерам за підтримку та допомогу. ЯМаріуполь демонструє як ніщо інше, що України єдина. Назавжди!” – розповів Петро Андрющенко.    

Зазначимо, що 24 травня у Вінниці запрацював уманітарно-інформаційний хаб “Я – Маріуполь”. Його створення стало результатом співпраці муніципалітетів Маріуполя та Вінниці. У Центрі маріупольцям безкоштовно допомають з відновленням документів, пошуком зниклих та поверненням примусово депортованих у росію. Тут працюють дитячі й дорослі психологи, медики. Також людям надають допомогу у пошуку роботи та юридичні консультації щодо можливості відновлення знищеного майна й отримання фінансової та гуманітарної допомоги.

Вінницька громада стала прихистком для трьох тисяч жителів приазовського міста, яке росіяни практично знищили. У Центрі підтримки маріупольців люди можуть отримати пакунки з гуманітарною допомогою – харчами, засобами гігієни, ліками. Отримати консультацію юриста, психолога, медика та інших спеціалістів.

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня