, 11 Червня
booked.net

У Вінниці видали 5000 продуктових наборів малозахищеним містянам

Під час воєнного стану у Вінниці допомагають не тільки переселенцям, а й підтримують найбільш незахищених вінничан. Одинокі пенсіонери, люди з інвалідністю, родини, у яких складна життєва ситуація вже отримали 5000 продуктових наборів.
Наприкінці квітня у Вінницькій громаді представники департаменту соціальної політики, центру соціальних служб та Територіального центру соціального обслуговування почали видавати продуктові набори малозахищеним громадянам. До пакунка входить кукурудзяна крупа, цукор, борошно, сухе молоко, олія та овочево-м’ясна тушонка. Ці продукти закупили швейцарські партнери в українських виробників у рамках гуманітарної місії.

«У період воєнних дій у нашій державі всі згуртувались заради однієї мети – перемоги над ворогом! Велика робота проводиться на фронті, але кожен має свою місію і в тилу. Допомогу для малозахищених вінничан організували за сприяння Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Продукти передали швейцарські партнери у рамках гуманітарної місії. Ми видали харчові набори людям з інвалідністю першої групи, багатодітним сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Також важко хворим дітям, підопічним Територіального центру, які потребують послуг обслуговування у себе вдома та недієздатним особам, які перебувають під опікою», – зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Пакунок з найнеобхіднішими продуктами отримала і 86-річна Валентина Олексіївна. Пенсіонерка вдячна, що про неї піклуються і не забувають. Каже, така підтримка вкрай важлива.

«Я щотижня з нетерпінням чекаю на соціальну робітницю. Вона мені дуже допомагає: зробить все, що попрошу, і поговорить, і розрадить. А цього разу принесла мені пакунок з продуктами. Я дуже вдячна, що про мене піклуються. У такий складний час у нашому місті турбуються про кожного, намагаються допомогти всім: і вінничанам, і переселенцям. Це дуже цінно! Пишаюсь своїми людьми, своєю Вінницею і країною. Молюсь за наших захисників і вірю в перемогу!» – каже Валентина Олексіївна.

Довідка:

Підопічні Вінницького міського Територіального центру соціального обслуговування не залишені без уваги та забезпечені найнеобхіднішим. Соціальні працівники відповідно до затвердженого графіка відвідувань навідуються до людей, приносять харчові набори, воду, оформлюють субсидії та, за потреби, роблять косметичне прибирання. Соціальні робітники щодня цікавляться потребами своїх підопічних та роблять все, щоб їх задовольнити.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня