, 10 Червня
booked.net
19 Квітня, 2021, 15:46

У Вінниці викрили незаконні оборудки із земельними ділянками

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури спільно з Вінницьким районним управлінням поліції та відділом протидії кіберзлочинам у Вінницькій області виявлено та припинено корупційну схему незаконного продажу земельних ділянок вартістю понад 1 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

«За даними слідства, група осіб організувала у м. Вінниці злочинну схему привласнення земельних ділянок громадян, їх незаконного продажу та подальшої «легалізації». Для реалізації злочинного задуму двоє організаторів залучили двох «підставних» осіб – пособників, від яких отримали персональні дані та особисті документи землевласників. Після цього спільники подали державному реєстратору підроблені правовстановлюючі документи на земельні ділянки. Надалі реєстратор, зловживаючи своїми повноваженнями, шляхом незаконної зміни відомостей державного земельного кадастру та державного реєстру речових прав на нерухоме майно змінив дійсних власників двох земельних ділянок на «підставних» осіб. Далі зловмисники, діючи на підставі довіреностей від нібито нових «власників», незаконно продали обидві ділянки», – зазначено в повідомленні.

Внаслідок реалізації цієї схеми двоє вінничан втратили розташовані в обласному центрі земельні ділянки загальною вартістю понад 1 мільйон гривень, а покупець – грошові кошти, сплачені зловмисникам за придбання землі.

У кримінальному провадженні проведено ряд обшуків за місцями проживання та роботи учасників схеми, під час яких вилучено комп’ютерну техніку, матеріальні носії інформації (флеш-накопичувачі, компакт-диски), земельну та бухгалтерську документацію.

На цей час повідомлено про підозру одному з організаторів схеми, двом «підставним» особам та реєстратору. Організовано проведення необхідних першочергових слідчих та процесуальних дій, вживаються заходи щодо повідомлення про підозру іншому організатору.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня