, 24 Жовтня
booked.net
8 Лютого, 2021, 10:24

У Вінниці витратять 2,5 млн грн. на проєкти школярів

З 8 лютого у Вінниці стартує конкурс “Бюджет шкільних проєктів – 2021”. Про це розповіла Оксана Яценко, директорка департаменту освіти Вінницької міської ради, повідомляє “Місто над Бугом”

Відтепер у конкурсі можуть брати участь й учні закладів приєднаних територій, у зв’язку з чим збільшили бюджет конкурсу. Якщо у 2019 р. бюджет був 1 млн грн, то цього року,  за ініціативи міського голови Сергія Моргунова, призовий фонд збільшили до 2,5 мільйонів гривень.

“Дуже радіємо цьому, тому що розуміємо і сподіваємось, що проектів-переможців буде більше, і більше дітей зможуть втілити свої задуми, покращити освітнє середовище своїх закладів і зробити життя в них кращим, приємнішим, змістовнішим і яскравішим”, – розповіла Оксана Яценко.

Участь у конкурсі можуть взяти учні 5-11 класів. Вони мають розробити проєкти відповідно до обраної тематики та подати їх на розгляд шкільній координаційній раді до 22 лютого. Після розгляду проєкту шкільною координаційною радою організовують інформаційну кампанію серед учнів, в рамках якої роз’яснюють мету, актуальність та зміст ідеї проєкту. Вона має тривати 10 днів, а саме з 1 по 10 березня.  Після чого до 18 березня відбудеться шкільний етап голосування. У кожній школи визначається один проєкт-переможець, який буде подано на міський етап конкурсу

Окрім того, за словами Оксани Яценко,  цього року на шкільному етапі у закладах освіти за проєкти можна буде проголосувати онлайн.

“Голосування буде здійснено електронне – у співпраці швейцарсько-українською програмою, яку виконує фонд “Східна Європа”. Тобто ми будемо бачити всі голоси, активність дітей. Буде вибиратися 1 проєкт, малий або великий, і він пройде на міський конкурс, який буде проводитися в другій половині квітня-травня. Дуже сподіваємось, що це вже буде офлайн”, – додала Оксана Яценко.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня