, 28 Червня
booked.net
17 Листопада, 2021, 14:29

У Вінниці яскраво відзначили День студента

16 листопада на Європейській площі у Вінниці відбувся молодіжний захід до Міжнародного дня студента. Організатором заходу виступив комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат».

Студенти різних освітніх закладів області підготували  та продемонстрували флешмоб. Участь у ньому взяли понад 400 студентів, хореограф – Іван Дунаєвський.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк привітали молодь зі святом.

– В швидкому плині бажаю вам, щоб ваша активність, розум, мудрість і таланти ви використали, для того, щоб створити себе. Студенти завжди були авангардом молоді, найбільш волелюбною та незалежною частиною суспільства. Не тільки в майбутньому, а вже сьогодні країні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу розбудови держави та розвитку кожної громади. Студентські роки – це той час, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Бажаю вам здорових амбіцій, які приведуть вас до мети, – сказав Вячеслав Соколовий.

Він подякував за ініціативу такого масштабного святкування та велику організаційну роботу обласному молодіжному центру «Квадрат».

– Вперше у Вінницькій області так яскраво проходить Міжнародний День студента. Вірю, що таке свято стане в нас традиційним. Ви – студенти – велика сила, – додав Вячеслав Соколовий.

Голова обласної Ради закликав студентство до популяризації вакцинування. Він наголосив, що на площі розміщений пересувний пункт вакцинації, де кожен може вакцинуватися.

За активну участь у розвитку молодіжного руху Вінниччини та з нагоди Міжнародного дня студентів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк вручили Почесні Грамоти обласної Ради та облдержадміністрації кращим студентам освітніх закладів Вінниччини.

На Європейській площі розміщені локації закладів освіти разом із їхніми логотипами, які виготовили самі студенти з різних матеріалів. Наприкінці заходу організатори визначать переможців конкурсу «Кращий логотип чи герб закладу», усі учасники студфесту отримають подарунки від спонсорів та подяки від МЦ «Квадрат».

Святкування продовжилося виступами творчої молоді, кавер-гурту «PULSAR», дискотекою просто неба та патріотичним вогняним шоу.

Останні новини

Новини

27 Червня
24 Червня
23 Червня