, 27 Січня
booked.net
28 Жовтня, 2020, 22:31

У Вінниці з’явиться ще одна інфекційна лікарня

У “Вінницькому обласному клінічному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом” створюють інфекційну лікарню.  Загалом, у закладі буде 80 ліжок. Шість з яких – реанімаційні. Наразі там проводять кисень. Прийматиме інфекційне відділення обласного Снід-центру ковідних пацієнтів з Вінниці.

Це дозволить розвантажити інші опорні медичні заклади міста, які надають  стаціонарну допомогу пацієнтам з підтвердженим діагнозом, підозрою на Ковід, а також із запаленням легень.

Сьогодні ця лікарня уже включена в перелік опорних лікарень з державного рівня. Законтрактована на пакет по COVID з Національної служби здоров’я. 80 ліжок завершується облаштування, проводиться кисень. Я думаю, що до кінця тижня уже ці роботи будуть завершені, я дуже на це сподіваюсь – як спрацюють підрядники. Ми дуже просимо, щоб це було бистріше, бо вони нам вкрай необхідні, і розпочинаємо роботу по облаштуванню іще додаткових 80 ліжок, –

розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольга Задорожна.

Медичним закладам Вінниччини, які надають допомогу ковідним пацієнтам у стаціонарах, з державного бюджету виділили 13 млн. грн – для забезпечення ліжкомісць киснем. Роботи з підведення кисню мають бути виконані до кінця листопада.

Уряд надав підтримку області 13 мільйонів 50 тисяч для саме цих опорних лікарень. Сьогодні забезпеченість киснем складає 56%. Далі потрібно максимально забезпечити лікарні ліками, –

зауважила пані Ольга.

Джерело: Місто над Бугом.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня