, 19 Січня
booked.net

У Вінниці з’явиться заклад для допомоги учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям

У Вінниці запрацював “Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих”. Такий ветеранський простір є спільним проєктом Громадської спілки “Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів міста Вінниці” і виконавчого комітету Вінницької міської ради, повідомляє Veжа.

За словами начальниці відділу взаємодії з ветеранами війни Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ірина Войтенко, Центр планує реалізовувати відразу кілька напрямків діяльності. Зокрема, надання психологічної та правової допомоги, влаштування заходів для професійної переорієнтації, організація занять спортом та фізкультурно-спортивної реабілітації.

Окрім того, планується й створення бізнес-інкубаторів для ветеранів та організація роботи мобільних груп допомоги. Заплановаий також моніторинг, аналіз та підготовка аналітичних документів, а ще – організація та проведення адвокаційних кампаній для забезпечення прав ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих.

— Нині деякі з напрямків уже працюють. Так, наразі у Ветеранському просторі фахову підтримку надають психологи, організовуються консультації з фахівцями з правової допомоги, проводяться роз’яснювальні роботи щодо порядку реалізації пільг, які визначені законодавством України, обласною та міською програмами, — зазначає Ірина Войтенко.

У розпорядженні Центру є приміщення для здійснення консультацій, індивідуальних занять та колективних заходів: тренінгів, зустрічей, навчання.

— Ветеранський простір відкритий як для ветеранів/учасників АТО/ООС, їх сімей і родин загиблих, так і для громадських організацій, які працюють з нашою Цільовою групою, і пропонує їм співпрацю, — додає Ірина Войтенко.

Ветеранський простір розташований за адресою вулиця Єрусалимка, 8. Контактний телефон: +3806 9594065. Телефонна адреса: vtprostir.vn@gmail.com.

Центр працює з 09:00 до 18:00, а на період карантинних обмежень – з 08:00 до 17:00. Всі деталі щодо роботи Ветеранського простору, а також новини Центру можна відстежувати на «Сайті підтримки учасників АТО».

Останні новини

Новини

18 Січня
17 Січня