, 21 Жовтня
booked.net
24 Червня, 2021, 10:42

У Вінниці запущено новий тролейбусний маршрут 15А “Вишенька-ВПЗ”

24 червня у Вінниці відбувся запуск подовженого тролейбусного маршруту 15А «Вишенька-ВПЗ». Нині маршрут тестують, аби визначити насиченість пасажиропотоку.

Про це повідомляється на сторінці очільника міста Сергія Моргунова.

«Опрацювавши ті маршрути, які є сьогодні було прийнято рішення продовжити маршрут 15 та зробити його 15 А, щоб забезпечити з’єднання маршруту із ВПЗ. Аби люди не робили коло, якщо їм треба до вокзалу – відповідно скоротили свій час», – зазначив Михайло Луценко, директор КП «Вінницька транспортна компанія.

Новий транспорт по маршруту 15А дозволить зменшити інтервал руху і більше пасажирів зможуть користуватися цим напрямком. Крім енергоощадності та безпечності в експлуатації, ці тролейбуси матимуть ще одну важливу перевагу. Вони будуть оснащені системою автономного ходу. Тож можуть опустити «роги» і їхати без контакту з дротами 20 км. Завдяки м’якшій підвісці матимуть більш плавний хід, що відчують пасажири. В салоні встановлені роз’єми для підзарядки мобільних телефонів Окрім того, тролейбуси низькополі, зазначили у транспортній компанії.

Нині транспортна компанія має 8 тролейбусів VinLine з автономним ходом, ще п’ять планують укомплектувати до кінця року. У підприємстві переконанні, це дозволить покращити транспортне сполучення віддалених мікрорайонів шляхом продовження тролейбусних маршрутів.

До слова, перші чотири вінницькі тролейбуси транспортники зробили у 2019 році. У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси VinLine, які мають можливість 20 км рухатись на автономному ході без контакту з мережею.

26 березня було схвалено рішення про залучення кредитних ресурсів у розмірі 35 млн грн на виготовлення 5 тролейбусів VinLine, які збираються на базі КП «Вінницька транспортна компанія» і коштують значно дешевше, ніж пропозиції на первинному ринку електротранспорту.

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня