, 27 Червня
booked.net

У Вінниці завдяки благодійному аукціону придбали авто для ЗСУ

Учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – волонтери Благодійного фонду “Вінниця – комфортне та безпечне місто” провели у Вінниці аукціон в ркамках проєкту “Шляхом нескорених”. Як результат – на зібрані кошти було придбано автомобіль для ЗСУ. 

“Автомобіль привезли до України із Німеччини для того, щоб після перефарбування у відповідні кольори передати його військовим. На сьогодні машина пройшла технічне обслуговування та оформлення. Сподіваємося, що наші воїни будуть раді такому потрібному подарунку”, – говорить співзасновниця фонду “Вінниця – комфортне та безпечне місто” Катерина Поджаренко.

В автівку завантажили  резервний комплект гуми, паливо, бронежилети, розгрузки, тактичне спорядження, тактичні аптечки, медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни та питну воду.

Окрім того, військовослужбовці  отримають патріотичні малюнки та символічні обереги – ангелики, які власноруч виготовили школярі КЗ “Вінницький ліцей №18”.

У гуманітарному штабі дякують всім, хто долучився до збору коштів та організації аукціону, а також благодійникам Андрію Ковальову, Катерині Поджаренко, Андрію Поджаренко та Сергію Малачкову.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований у березні 2022 року Вінницькою обласною та Вінницькою міською радами. Штаб очолив прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман. 

Штаб згуртовує представників місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості навколо підтримки постраждалих від війни українців та ЗСУ.

Вінницькі волонтери придбали авто для ЗСУ завдяки благодійному аукціону Вінницькі волонтери придбали авто для ЗСУ завдяки благодійному аукціону Вінницькі волонтери придбали авто для ЗСУ завдяки благодійному аукціону

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня