, 11 Червня
booked.net

У Вінниці завершили сівбу ранніх зернових

На території сільгоспугідь Вінницької громади завершили сівбу ранніх зернових. На черзі – кукурудза та соя. Загалом у громаді планують засіяти ярими культурами 5 000 га. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. 

Очільник громади зазначив, що у Вінниці триває робота над залученням фінансової підтримки фермерських господарств у рамках конкурсу, який оголосив профільний Укрдержфонд. Також – за програмою державного кредитування. Свою підтримку місцевому сільському господарству надають також іноземні партнери.  

“Компанія Bayer безкоштовно передала посівний матеріал – вже п’ять господарств подали заявку”, – заявив Сергій Моргунов. 

Враховуючи важливість продовольчої безпеки в період війни, у Вінниці збираються максимально використати аграрний потенціал. Зокрема, відновлюються угіддя, постраждалі від обстрілів окупантів. 

“Відновили також угіддя біля Гавришівки після рашистських обстрілів аеропорту. Про вирву глибиною чотири метри вже ніщо не нагадує. Ділянка готова до польових робіт”, – каже Сергій Моргунов. 

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня