1 Липня, 2020, 11:00
У Вінниці зникла жінка з немовлям

У місті Вінниця шукають жінку, яка зникла з місячним немовлям. 43-річна Ольга Шевчук 30 червня близько 18.00 пішла з дому з малюком та до цього часу не повернулася. Про це повідомляє пресслужба обласного управління Національної поліції.
“Розшукується Шевчук Ольга Олександрівна, 1977 р. н., жителька м. Вінниці, вул. К.Коріатовичів. Прикмети жінки: зріст 165-170 см., волосся чорне коротке до плечей, очі блакитні. Одягнена у чорне плаття нижче колін з маленькими червоними квітами, макасини замшеві світло-синього кольору. Розшукувана зникла з дитячим візком сірого кольору марки “Мутсі”, у якому перебувало немовля”, – йдеться в повідомленні.
Телефон та документи жінка залишила вдома.








