, 26 Вересня
booked.net
5 Листопада, 2021, 10:01

У Вінницькій громаді модернізують обладнання шкільних їдалень

Продовжується муніципальний проєкт з осучаснення харчоблоків: на кухнях встановлюють пароконвектомати. Цьогоріч обладнання придбали ще для восьми шкіл.

Їжа, приготована на пару, вважається найбільш здоровою, особливо для дітей. Пароконвектомати зберігають смак, поживні речовини продуктів, а також економні в експлуатації. Саме тому їх використовують на професійних кухнях.

Якісне харчування важливе. Ми впровадили муніципальний проєкт модернізації харчоблоків. І вже обладнали пароконвектоматами 63 міські заклади освіти. Повністю укомплектовані садочки – це був І-ий етап проєкту. Продовжуємо оснащення шкіл – цього року закупили обладнання ще для восьми закладів: № 3, 12, 18, 21, 26, 30, 31, Вінницько-Хутірського ліцею, – зазначив Сергій Моргунов.

Пароконвектоматами оснащені вже 63 школи Вінниці

Також пароконвектомати придбали у чотири садочки, які розміщені на приєднаних територіях (Стадинця, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка). Таке обладнання встановлять і в харчоблоку новозбудованого Вінницько-Хутірського дитячого садочку, — інформує Вінницька міська рада.

Пароконвектоматами оснащені вже 63 школи ВінниціПароконвектоматами оснащені вже 63 школи Вінниці

Харчування дітей у дитячих садках та школах Вінниці організовують за системою безпечності та якості НАССР.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня