28 Червня
booked.net

У вінницькій лікарні опинилася змія – викликали рятувальників ДСНС

У Вінниці 1 лютого вранці медики викликали рятувальників у обласну клінічну психоневрологічну лікарню ім. О.І.Ющенка, щоб забрали змію. Невідомо яким чином взимку в кабінет рентгенографії потрапив плазун.

Про це повідомив представник ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий на особистій сторінці в Facebook.

«Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №4 близько 9:00 дістали плазуна (ним виявився вуж) й відпустили на волю за межами лікувального закладу», – зазначив він.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня