, 10 Червня
booked.net

У Вінницькій обласній лікарні імені Пирогова провели дві успішні трансплантації нирок, – Вячеслав Соколовий

Дві успішні трансплантації нирок провели в Вінницькій обласній клінічній лікарні ім.М.І. Пирогова., – про це повідомив голова облради Вячеслав Соколовий на свої сторінці в ФБ.

«Донорські нирки отримали чоловік 47 років і жінка 57 років. Обидва пацієнти – жителі Вінницької області. Вони впродовж десятків років кілька разів на тиждень проходили процедури гемодіалізу. Дякую лікарям за професійність! Родині донора – співчуття та подяка за врятовані життя!» – йдеться в повідомленні.

Донорські нирки отримали пацієнти, які перебували в листку очікування КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім.. Пирогова ВОР» – чоловік, віком 47 років та жінка, віком 57 років., жителі Вінницької області. Ці пацієнти протягом десятків років змушені були декілька разів на тиждень проходити процедури гемодіалізу на апаратах штучної нирки з приводу хронічних хвороб нирок, ускладнених хронічною нирковою недостатністю

Злагоджена та чітка організація роботи фахівців КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім.. Пирогова ВОР», і як результат – успішна трансплантація та порятунок двох життів.

(без назви)

(без назви)

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня