, 29 Травня
booked.net

У Вінницькій обласній раді обговорили нові проєкти Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

10 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів робочу зустріч з головами територіальних громад області та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Участь у ній взяли перший заступники голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники Анатолій Ткач, Ігор Івасюк, Дмитро Чаленко та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

На зустрічі обговорили роботу Штабу та нові важливі проєкти.

– Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був створений 8 місяців тому рішенням обласної та міської рад. Його роботу погодився очолити Володимир Гройсман. Діяльність Штабу зараз зосереджена на трьох основних напрямках: гуманітарна допомога жителям громад і вимушеним переселенцям, допомога військовим та сприяння розвитку економіки, – зазначив Вячеслав Соколовий. – За цей час гуманітарний штаб розподілив понад 1,5 тисячі тонн гуманітарних вантажів.

Із початку повномасштабного вторгнення Вінницька область прийняла понад 185 тисяч переселенців.

– Громадам довелось виконувати незвичні для них функції та завдання: облаштовувати центри для внутрішньо переміщених осіб, шукати їм житло, роздавати гуманітарну допомогу, – сказав Вячеслав Соколовий. – Надавалася також підтримка релокованим підприємствам, яких на Вінниччині тепер близько 150. Дякую за таку співпрацю головам і жителям громад!

За словами голови обласної Ради, до гуманітарної підтримки було залучено партнерів, серед яких – громадські та міжнародні організації, у тому числі й ті, які працюють під егідою ООН. Допомога на Вінниччину надходить із 16 країн і 55 міст.

– Та скільки б уже не було зроблено, робота – триває. Зараз ми працюємо з громадами над реалізацією нових потрібних проєктів для жителів Вінниччини, переселенців і військовослужбовців, – додав Вячеслав Соколовий. – Діяльність гуманітарного штабу – черговий доказ важливості згуртованості українців. Місцеве самоврядування, волонтери, благодійні фонди, бізнес працюють спільно задля нашої великої перемоги!

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня