, 29 Травня
booked.net

У Вінницькій обласній раді обговорили перспективи залучення зарубіжних інвестицій

14 листопада Владислав Скальський провів засідання постійної комісії з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної ради Дмитро Чаленко, заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, заступниця керуючого справами виконавчого апарату Тетяна Яременко.  

Депутати заслухали й погодили проєкт рішення “Про звіт начальника обласної військової адміністрації Борзова С.С. про здійснення обласною військовою адміністрацією делегованих обласною радою повноважень за II півріччя 2021 року та I півріччя 2022 року” та рекомендували голові обласної ради внести його на сесію.

Щодо звіту голови обласної військової адміністрації в частині розвитку індустріальних парків та залучення міжнародних інвестицій. Під час воєнного стану важко залучати інвесторів в країну, – прокоментував Владислав Скальський. – Щодо енергетичної стабільності, то енергетична небезпека – найбільша загроза, місцевий бізнес дуже активно готується до можливих варіантів розвитку подій. Крім цього, через війну вже майже 40% українців втратили робочі місця. Завдяки релокації підприємств люди можуть отримати роботу в іншому місті. Впевнений, як тільки ми переможемо, Україна стане у фокусі інвестиційних проєктів закордонних країн!

У Вінницькій облраді обговорили можливості залучення міжнародних інвестицій

Члени постійної комісії також заслухали та взяли до відома інформацію про виконання обласних програм за дев’ять місяців цього року:

  • програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на цей рік;
  • програми розвитку туризму Вінницької області на 2021-2027 роки;
  • регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки;
  • програми розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2021-2027 роки.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня