, 10 Червня
booked.net

У Вінницькій обласній раді провели переговори з представниками міжнародних гуманітарних організацій

12 травня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк зустрівся з представниками гуманітарної організації, яка співпрацює з Чехією, та міжнародної організації World Vision. У ході зустрічей обговорили актуальні питання щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб і надання їм допомоги.

– Сьогодні ми спостерігаємо деяке зменшення кількості переселенців на території нашої області, – зазначив Ігор Івасюк. – Адже деякі вже повертаються додому – в ті області, в яких на даний час не проводяться військові дії. Але є частина, якій поки що немає куди повернутись, і ми маємо зробити все можливе, щоб їх підтримати. Це стосується не тільки надання гуманітарної допомоги, а й вирішення житлового питання та соціалізації таких людей у нашій області.

За словами заступника голови обласної Ради, нині вже налагоджено співпрацю з багатьма міжнародними організаціями, зокрема з Міжнародною організацією з міграції та  Міжнародною гуманітарною організацією «Сумка Самарянина».

– Представники кожної з них надають нам максимально можливу підтримку для вирішення питань переселенців, починаючи з продовольчої, непродовольчої допомоги і закінчуючи допомогою в проведенні косметичних та капітальних ремонтів існуючих центрів та потенційних центрів розміщення ВПО, – розповів Ігор Івасюк.

Він також повідомив, що минулого тижня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів Координаційну раду з головами територіальних громад області, на якій були доведені вимоги  Міжнародної організації з міграції щодо допомоги в проведенні косметичних та капітальних ремонтів існуючих центрів розміщення ВПО та потенційних центрів, і вже є зворотня реакція від керівників громад – їхні пропозиції об`єктів.

Ігор Івасюк подякував представникам міжнародних гуманітарних організацій за допомогу.

– Досвід, який мають ці організації, для нас є надзвичайно цінним, – підсумував результати зустрічей заступник голови обласної Ради. – Ми досягли домовленостей щодо подальшої співпраці у напрямі гуманітарної допомоги.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня