, 27 Липня
booked.net
23 Червня, 2021, 12:11

У Вінницькій обласній раді вручили контракти новим керівникам комунальних закладів освіти

23 червня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк вручили контракти переможцям конкурсного добору на посади керівників шести обласних комунальних закладів освіти.

Контракти, укладені терміном на 6 років, отримали:

–  Михайло Басюк –  директор Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко»;

–  Галина Брюнеткіна – директорка Нечуївської спеціальної школи;

–  Людмила Осадчук – директорка Буднянської спеціальної школи;

–  Михайло Гуцаленко –  директор Ситковецької спеціальної школи.

Контракти, укладені терміном на 2 роки (з керівниками, які призначаються на ці посади вперше), були вручені:

– Дмитру Порохнявому –  директору Кисляцького навчально-виховного комплексу: спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Гайсинського району;

– Ларисі Зайченко – директорці Ободівської спеціальної школи.

Під час зустрічі голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк обговорили з  новопризначеними директорами питання сьогоднішнього стану закладів освіти та заплановані заходи для їх подальшого розвитку. В розмові йшлося про конкретні речі. Так,  директор навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Михайло Басюк планує вже найближчим часом облаштувати в закладі реабілітаційне відділення, де працюватимуть медики. Директор Ситковецької спеціальної школи  Михайло Гуцаленко першочерговими завданнями визначив:  завершити утеплення спального корпусу та розпочати  – у спортивній залі. Директорка Нечуївської спеціальної школи Галина Брюнеткіна переймається проблемою заміни водонапірної башти, крім цього, планує облаштувати для вихованців сучасний спортивний майданчик.   Ігровий майданчик та обладнаний всім необхідним кабінет інструктора зі слухової роботи – це першочергові цілі Дмитра Порохнявого,   директора Кисляцького навчально-виховного комплексу. Взяти на озброєння рекомендації НУШ (Нова Українська Школа) та творчо оформити  сходові марші, а також зробити комфортне для дітей зонування території Буднянської спеціальної школи – такі першочергові кроки намітила директорка Людмила Осадчук. Керівниця Ободівської спеціальної школи Лариса Зайченко передусім збирається відремонтувати вестибюль закладу та облаштувати майданчик для занять із лікувальної фізкультури.

Вячеслав Соколовий побажав переможцям конкурсу втілити визначені ідеї та плани, згуртувати навколо цього колективи освітянських закладів та працювати так, щоб вихованці із задоволенням згадували шкільні роки, а свої набуті знання та навики змогли реалізувати в дорослому житті.

Нагадаємо, відбір переможців конкурсу здійснювався за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу; перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти Нова Українська Школа на період до 2029 року; перевірки професійних компетенцій, що відбуваються шляхом письмового розв’язання тестових і ситуаційних завдань.

У Вінницькій обласній раді вручили контракти новим керівникам комунальних закладів освіти

У Вінницькій обласній раді вручили контракти новим керівникам комунальних закладів освіти

У Вінницькій обласній раді вручили контракти новим керівникам комунальних закладів освіти

 

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня