, 26 Вересня
booked.net
19 Серпня, 2021, 12:47

У Вінницькій обласній раді визначили перелік доріг, які ремонтуватимуться коштом бюджету

18 серпня Андрій Ковальов провів засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон і заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач.

Члени комісії розглянули проєкт рішення про погодження проєкту переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області – об`єктів будівництва, реконструкції та ремонту, що реалізовуватимуться коштом державного дорожнього фонду у 2021 році. Депутати вирішили рекомендувати обласній державній адміністрації внести зміни до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки щодо затвердження  уточненого переліку пріоритетних для відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення, наданого листом голови обласної державної адміністрації.

Крім цього, ми рекомендували обласній державній адміністрації щомісяця до 5 числа надавати комісії інформацію про стан виконання ремонтно-будівельних робіт та експлуатаційного утримання  на  автодорогах, визначених у переліку, – зазначив голова постійної комісії Андрій Ковальов.

Члени постійної комісії взяли до відома інформацію про хід виконання заходів Регіональної екологічної бюджетної програми на 2019-2023 роки. Вони вирішили звернутися до обласної державної адміністрації з ініціативою актуалізувати заходи програми та внести до неї зміни,  враховуючи “Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року”, “Регіональний план управління відходами Вінницької області на період до 2030 року”, та узгодити відповідно до змін у чинному законодавстві.

Визначили перелік вінницьких доріг для будівництва та реконструкції

Депутати також ознайомилися із ходом виконання заходів Програми енергозбереження для населення та об`єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2020-202025 роки.

Фактично, від початку дії Програма не фінансувалася, – сказав Андрій Ковальов. – І наша комісія ухвалила рішення звернутися до обласної державної адміністрації з такою рекомендацією: при плануванні обласного бюджету на 2022 рік передбачити необхідні кошти  для реалізації Програми, або опрацювати питання щодо її дострокового завершення.

Постійна комісія підтримала проєкт рішення щодо прийняття від Державного підприємства “Архітектурно-будівельний інжиніринг” до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області першу чергу об’єкта “Нове будівництво стадіону на території Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу”. За цим навчальним закладом буде закріплено право оперативного управління стадіоном.

За словами Андрія Ковальова, на новому стадіоні зможуть тренуватися і юні спортсмени з ДЮСШ “Нива”, там можна буде проводити  змагання з футболу, в тому числі – й міжнародні.

Депутати розглянули та погодили проєкт рішення про надання згоди  держпідприємству “Архітектурно-будівельний інжиніринг” на проведення капітального ремонту системи забезпечення централізованої подачі кисню в приміщеннях Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни та користуватися земельною ділянкою на період проведення будівельних робіт.

Постійна комісія також погодила інвестиційну програму ДП “Альтернативна теплова енергія” КП “Вінницяоблтеплоенерго” на 2021-2022 роки та рекомендувала винести це питання на розгляд сесії облради.

Профільна комісія, загалом, розглянула 22 питання порядку денного, більшість із яких стосувалася оренди приміщень, передачі та приймання майна.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня