, 29 Травня
booked.net

У Вінницькій обласній раді зареєстровано проєкт звернення щодо заборони діяльності структур московського патріархату в Україні

У Вінницькій обласній раді зареєстровано проєкт звернення щодо заборони діяльності структур московського патріархату в Україні – документ розробили у фракції “Української Стратегії Гройсмана”. Про це у своєму Facebook написав очільник фракції Олександр Хом’як.

Зареєстрував розроблений нашою командою проєкт звернення Вінницької обласної ради  до Верховної Ради України щодо необхідності негайного ухвалення рішення про заборону діяльності керованих з москви навколоцерковних структур – в масштабах всієї держави, – повідомив депутат.

На думку Олександра Хом’яка та його однопартійців, шкідливість дій представників «московського патріархату», які ховаються за вивіскою «Українська Православна Церква», є очевидною для всіх, і цим діям потрібно негайно покласти край.

Нагадаємо, що ще 25 листопада 2022 року на 32 сесії Вінницька обласна Рада 8 скликання ухвалила рішення № 428 «Про звернення Вінницької обласної Ради 8 скликання до П резидента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо заборони діяльності Української православної церкви в єдності з московським патріархатом, релігійних організацій з центром в країні-агресорі на території України».

Однак в Україні досі не заборонена на законодавчому рівні Українська православна церква в єдності з московським патріархатом та інші релігійні організації з центром в країні-агресорі, які ідеологічно
обгрунтовують і підтримують військову агресію росії проти України та виправдовують усі військові злочини проти мирного населення. Вихід із цієї ситуації вінницькі депутати вбачають у невідкладному ухваленні Верховною Радою України законопроєкту про заборону діяльності структур московського патріархату на теренах всієї держави.

Вважаємо неприпустимим подальше існування та діяльність Української православної церкви в єдності з московським патріархатом та інших релігійних організацій з центром в країні-агресорі в Україні загалом та на Вінниччині зокрема. Зважаючи на вищезазначене. Вінницька обласна Рада 8 скликання звертається до Верховної Ради України з проханням невідкладно розглянути проекти законів України «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій» (реєстр. № 8221 від 23.1 ] .2022 року) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій (реєстр. № 8371від 19.01.2023 року), – йдеться у проєкті звернення.

Ухвалення рішення на державному рівні виглядає логічною й закономірною реакцією на антиукраїнські дії керованих з москви навколоцерковних осередків.

Державна позиція щодо вороже налаштованих псевдорелігійних структур має бути чіткою й однозначною – пропаганди «руского міра» в Україні більше  не терпітимуть! Це точка зору наших земляків – патріотів нашої країни. І ця позиція повинна отримати підтримку з боку держави, – підсумував допис Олександр Хом’як.

Проєкт звернення буде розглянуто на найближчій сесії Вінницької обласної ради.

 

У Вінницькій обласній раді зареєстровано проєкт звернення щодо заборони діяльності структур московського патріархату в Україні

У Вінницькій обласній раді зареєстровано проєкт звернення щодо заборони діяльності структур московського патріархату в Україні

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня