, 25 Червня
booked.net

У Вінницькій облраді обговорили співпрацю із благодійною організацією з Нижньої Саксонії

Вінницька область розвиває гуманітарну співпрацю із німецькою федеральною землею Нижня Саксонія. Концепцію ефективного забезпечення потреб громад Вінниччини обговорили під час робочої зустрічі із засновником організації “Люнебургський проєкт допомоги Україні е.В.” Ральфом Пітером Ольсеном координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Чаленко та Ірина Івасюк. Участь в обговоренні також взяв доцент кафедри хірургії ВНМУ імені М.І. Пирогова Андрій Форманчук.  

Координаторка штабу, депутатка Вінницької обласної ради Ірина Івасюк ознайомила гостя з Німеччини з діяльністю гуманітарного штабу.

Дмитро Чаленко, як заступник голови Вінницької облради,запевнив, що депутатський корпус та виконавчий апарат   облради зацікавлені в розвитку співпраці з  німецькими територіальними громадами Нижньої Саксонії та будуть забезпечувати максимальне сприяння реалізації проєктів  організації “Люнебургський проєкт допомоги Україні е.В.”.

Сторони обговорили “дорожню карту” майбутньої співпраці з територіальними громадами Вінниччини. Особливу увагу приділили питанню допомоги переселенцям та соціально незахищеним громадянам, передусім дітям, жінкам та людям похилого віку. 

Співпраця між Вінниччиною та регіональними громадами Нижньої Саксонії може бути реалізована не тільки в сфері реалізації гуманітарних проєктів на території області, але і в економічній та культурній сфері.

Зауважимо, що Ральф Пітер Ольснер – досвідчений лікар, ще під час конфлікту у Югославії він допомагав із постачанням  медикаментів та обладнання для лікарень  

На початку 1990 року Ральф Пітер Ольснер розробив концепцію підтримки українців, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, яка полягала у наданні ефективної підтримки постраждалим регіонам. 

З перших днів повномасштабної російської агресії організація “Люнебургський проєкт допомоги Україні е.В.” (“Lüneburg Aid Project for the Ukraine eV”) на чолі з  Ральфом Пітером Ольснером активно допомагає медичним закладам центрального регіону України. З цією метою були налагоджені тісні контакти з лікарнями та вищими медичними навчальними закладами, зокрема і у Вінницькій області.

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня