, 28 Вересня
booked.net
27 Вересня, 2021, 14:55

У Вінницькій школі №16 реалізували проєкт “Територія правильного харчування”

Звичайна шкільна їдальня перетворилася на зону для розвитку та навчання учнів. Тепер вона сучасна, яскрава з новими кухонними меблями та посудом. Цього вдалось досягти завдяки ініціативним учням школи. 

З ідеєю оновлення простору шкільної їдальні “CoolFood: територія правильного харчування” учні 16 школи пішли на конкурс “Бюджет шкільних проєктів” і перемогли. Це один із великих проєктів-переможців, який набрав від координаційної ради 18,50 балів.

У Вінниці в школі №16 реалізували “COOL FOOD: Територія правильного харчування”

Для реалізації проєкту із міського бюджету виділили 300 тис. грн. За ці гроші придбали яскраві столики та стільці, стелажі для розмежування зон та посуд для майстер-класів.

У їдальні є кілька зон: “Смачні сніданки” та “Смачні обіди” для учнів початкової школи, “Корисна їжа” для учнів середньої та старшої шкіл. Також є зона майстер-класів, її відкриють у жовтні. Першим стане майстер-клас із сервірування столу для шестикласників. Про всі заходи в їдальні, а також про кухні різних народів світу, учні зможуть дізнатися з інформаційної зони.

У Вінниці в школі №16 реалізували “COOL FOOD: Територія правильного харчування”

Ще перед формуванням ідеї проєкту в школі провели опитування. 70% учнів вказали, що вони б хотіли бачити оновлену їдальню. Проте кінцевою метою стало не просто осучаснення простору, а підвищення рівня культури харчування та етикету шляхом створення справжнього освітнього середовища, де учні можуть здобувати знання, – зазначила авторка ідеї Анна Крижанівська.

Конкурс “Бюджет шкільних проєктів” проходить у Вінниці з 2019 року. У зв’язку з тим, що учні  досить активно долучилися до конкурсу, у 2020 році, за ініціативи міського голови Сергія Моргунова, вдвічі збільшили призовий фонд: до 2 млн грн. А цього року фінансування зросло ще на півмільйона гривень.

У Вінниці в школі №16 реалізували “COOL FOOD: Територія правильного харчування”

Цього року бюджет конкурсу – 2,5 млн грн. Маємо реалізувати дев’ять проєктів-переможців.  Усі вони на різних стадіях впровадження. З першого вересня учні школи №16 відвідують оновлену їдальню. Ще в кількох освітніх закладах реалізація проєктів конкурсу на завершальному етапі. Хочу зазначити, що у нас дуже активні учні й щороку кількість охочих долучитися до конкурсу зростає, – зазначила начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня