, 9 Лютого
booked.net

У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі покращують дорожню інфраструктуру

У Вінницько-Хутірському окрузі продовжують вдосконалювати дорожню інфраструктуру, встановлюючи дорожні знаки, обмежувачі швидкості та допоміжне обладнання. Так, днями тут встановили ще одне сферичне дзеркало. Новий помічник цього разу з’явився у Вінницьких Хуторах на перехресті вулиць Незалежності та Зелена.

«Радий, що водії відмічають значне покращення комфорту перетину цих двох «сусідніх» перехресть, адже на даних вулицях досить щільний трафік приватних авто та курсує громадський транспорт», — розповідає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко.

За його словами, таке обладнання встановлюється завдяки співпраці з соціальновідповідальними підприємцями населеного пункту. Тобто, тут задіяні кошти і бізнесу, і бюджету громади. Ця програма стартувала влітку. І, на сьогодні, це уже третє таке дзеркало, яке встановлене у Вінницьких Хуторах. А загалом, за два роки, це уже одинадцяте врегульоване та убезпечене перехрестя в населених пунктах округу. Такі помічники дорожнього руху монтують на закритих поворотах, спусках та підйомах.

«Приємно, що в цій програмі ми бачимо синергію зусиль бізнесу та влади, і особливо тішить, що бізнесу подобається долучатися до таких ініціатив. Тому ми рухаємося далі та, зовсім, не плануємо зупинятися», — коментує очільник старостинського округу.

На даний час, за його словами, досягнуто домовленості з одним із забудовників, який зводить житло по типу таунхаусів, щодо облаштування подібних дзеркал в місцях, де є спільний заїзд на прибудинкову територію.

«Працюємо і по інших напрямках, — продовжує Владислав Кривешко, — По мірі потреби проводяться роботи з покращення оглядовості на поворотах, для чого розчищаються дерева та кущі. Раніше в окрузі встановили знаки пріоритету на дорогах та делініатори поблизу Центру обслуговування громадян у Вінницьких Хуторах. Це досить суттєво упорядкувало рух в цьому місці та зробило його значно безпечнішим. Делініатори допомагають водіям рухатись відповідно до своєї траєкторії у повороті, дотримуватись правильного паркування та загалом естетично покращують простір. А чого варте встановлення розумних світлофорів у Писарівці та Щітках, на Немирівському шосе. Це стало можливим саме завдяки нашому міському голові. Раніше тут постійно траплялися дорожньо-транспортні пригоди, при цьому раз в рік, на превеликий жаль, тут були летальні наслідки. Після встановлення smart-світлофорів, протягом року, на щастя не було жодного такого випадку».

Останні новини

Новини

8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого