, 11 Серпня
booked.net

У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі проводять роботи з благоустрою території

Вже кілька місяців у Вінницько-Хутірському старостинському окрузі проводять роботи з благоустрою. Наразі – плановий покіс трави. Працівники МКП «Вінницязеленбуд» завершують роботи з покосу біля основних транспортних вузлів у Вінницьких Хуторах. Раніше вже провели такі роботи у Писарівці та Щітках.

«Нагадую, що відповідно до правил благоустрою Вінницької МТГ, власники приватних садиб зобов’язані косити бур’яни та траву на відстанні 5 метрів від огорожі по периметру будинковолодіння. Якщо перед будинком влаштований бордюр — до бордюрного каменю», – наголошує староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Роботи з благоустрою проводять вже кілька місяців. За цей час вже оновили дорожню розмітку, очистили придорожні смуги та смуги біля водних об’єктів. Відновили ґрунтове покриття й встановили нові ємкості для збору пластику та скла. Організували декілька толок з мешканцями громадина вулицях та території ставу.

«Забезпеченням належного санітарного стану та естетичного вигляду територій округу займається безпосередньо команда старостату, КП «Комбінат комунальних підприємств», КП «Вінницьке шляхове управління» та МКП «Вінницязеленбуд»», – повідомляє Владислав Кривешко.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня