, 30 Травня
booked.net
17 Лютого, 2021, 17:01

У вінницького 45-го заводу буде новий директор, Миколі Чумаку запропонували стати радником

На базі державного підприємства «45-ий експериментальний механічний завод», яке входить до складу концерну “Укроборонпром”, може бути створений індустріальний парк оборонного спрямування. Про це повідомляють на сайті Укроборонпрому, за посиланням на гендиректора Концерну Юрія Гусєва.

– Це вирішить багато нагальних проблем. Загалом, бачу великий потенціал заводу для сфери оборони, – заявив Юрій Гусєв.

Юрій Гусєв також нагадав, що після трансформації Концерну, «45-ий експериментальний механічний завод» увійде до складу одного із субхолдингів Оборонних Систем України та отримає нові можливості економічного, технічного оздоровлення та залучення інвестицій.

– Завод сьогодні потребує завантаження замовленнями, оновлення технічної бази та, безумовно, нових молодих спеціалістів. Це можна забезпечити за рахунок заробітної плати на рівні 15-17 тис. грн. Торік вона склала в середньому близько 10 тис. грн, – додав він.

Також гендиректор Концерну повідомив про зміну керівництва на підприємстві та запропонував екс-директору Миколі Чумаку стати радником з питань розвитку підприємства. Новий керівник заводу буде призначений після проведення конкурсу.

У вінницького 45-го заводу буде новий директор, Миколі Чумаку запропонували стати радником

Після ознайомлення з роботою «45-ого експериментального механічного заводу», Юрій Гусєв відвідав Вінницький авіаційний завод «ВІАЗ», який свого часу спеціалізувався на ремонті літаків Ан-2, Як-18Т, Як-52 та вертольотів Ка-26.

Наразі підприємство втратило свій потенціал до виробництва військової продукції. Основні будівлі та виробничі цехи продані внаслідок банкрутства. Колектив заводу становить лише п’ять осіб. Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1229 «ВІАЗ» підлягає передачі до Фонду державного майна України з метою приватизації.

Довідка

«45-ий експериментальний механічний завод» спеціалізується на виробництві засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів, деталей і приладдя для них, а також на технічному обслуговуванні й ремонті.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня