, 11 Серпня
booked.net

У вінницькому гуртожитку ремонтують кімнати для переселенців

У гуртожитку на вулиці Стрілецькій у Вінниці триває ремонт. Загалом буде відремонтовано 12 кімнат для 42 переселенців. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Наразі роботи відбуваються у всіх кімнатах дев’ятого поверху. Також ремонтують коридори, душові, гігієнічні кімнати, кухню тощо. 

Гроші на реалізацію проєкту – 120 тисяч євро, виділило  Німецьке товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Проєктом передбачено:

  • відновити дах (адже кімнати розташовані на найвищому поверсі);
  • замінити вікна, двері та інженерні комунікації;
  • виконати внутрішні роботи у приміщенні;
  • облаштувати санвузли, душові кабіни, умивальники;
  • умеблювати кухні,
  • провести високошвидкісний Інтернет.

Відтак, дев’ятий поверх гуртожитку буде повністю підготовлений для проживання нових вінничан, які переїхали до міста з охоплених війною територій. 

Тим часом волонтери Гумштабу очікують від іноземних партнерів великий гуманітарний вантаж із постільною білизною. Частину цієї допомоги також буде надано для потреб переселенців, які мешкають у гуртожитку.

Проєкт впроваджує Вінницька міська рада, роботи координує фонд громади “Подільська громада”. 

У Вінниці ремонтують гуртожиток, де проживають переселенці У Вінниці ремонтують гуртожиток, де проживають переселенці У Вінниці ремонтують гуртожиток, де проживають переселенці У Вінниці ремонтують гуртожиток, де проживають переселенці 

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня