, 29 Травня
booked.net

У Вінницькому музеї транспорту відтепер є моделі HIMASR та М777

Репліками американської реактивної артилерійської системи HIMASR та гаубиці М777 попвнився Вінницький музей моделей транспорту. Моделі виготовив переселенець із Миколаєва Андрій Кухаренко, пише “Укрінформ”. 

“Андрій Кухаренко – переселенець із Миколаєва. Колись він із батьками прийшов до нас і так ми познайомилися. Коли я запитав, чим він займається, Артур розповів, який приїхав до нашого міста з 3D-принтером і займається моделюванням. Я його дуже попросив зробити нам HIMARS, бо у світі ще цю модель не встигли «випустити». Можна сказати, це перша”, – повідомив засновник Вінницького музею моделей транспорту  Вдовиченко.

За словами засновника музею, модель американської реактивної артилерійської системи HIMARS майстер виготовив у масштабі 1:43. Окрім того, він “озброїв” музей ще й моделлю американської гаубиці М777, якою наші військові громлять на фронтах окупантів.

Артур Кухаренко співпрацює з музеєм вже третій місяць. Завдяки йому колекція музею збільшилась майже на 15 експонатів, зокрема моделями потягів і трамваїв. Наразі він працює над копіями військової техніки, яку Україна отримує і ще буде отримувати від країн-партнерів.

Вінницький музей транспорту поповнився моделями HIMASR та М777 Вінницький музей транспорту поповнився моделями HIMASR та М777

Загалом у “парку” іноземної військової техніки музею вже є моделі німецького танка “Леопард”, американського «Абрамса», а незабаром з’являться й репліки “Бредлі” та “Гепарда”.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня