, 7 Лютого
booked.net

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» презентували представництво U-Rеport

10 січня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося відкриття представництва U-Report. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді Ірина Лозова, представники молодіжних і громадських організацій, об’єднань та спілок.

– Цей проєкт направлений на вивчення думки молоді та використання її в роботі виконавчої та представницької гілок влади. Молодь – це завжди рушійна сила. Війна несе злам та суттєві зміни суспільства. Після перемоги саме ви, молодь, будете реалізовувати задуми та бачення побудови нової країни, – каже Ігор Івасюк. – Молодь вже зараз є активним учасником цього процесу. Враховуючи сучасні події, можна з впевненістю сказати, що молодь – це наше сьогодення і наше майбутнє одночасно. Сьогоднішнє відкриття представництва U-Report – це ще один крок для успішного розвитку нашої країни. Впевнений, що у вас знайдеться багато задумів, питань, пропозицій, а ми зробимо все можливе, щоб почути та реалізувати їх.

Представниками пілотного проєкту U-Point на платформі U-Report на Вінниччині стали в.о. директора центру «Квадрат» Анастасія Молдован, начальник відділу національно-патріотичного виховання молоді молодіжного центру Владислав Драчук та голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді Ірина Лозова.

– Радію з того, що саме Вінниччина стала однією з областей, де реалізується проєкт U-Report. Наш регіон завжди був центром розвитку молодіжної політики, – каже Ірина Лозова. – Ми знаємо, що нині є багато інструментів реалізації молодіжної політики. Але, працюючи у різних напрямах, ми розуміємо, що необхідно знати думку нашої цільової аудиторії. Для того, щоб  цю думку якісно презентувати, необхідна платформа. Власне, U-Report і є тією цифровою платформою, яка проводить опитування серед молоді та репрезентує її для того, щоб з отриманими даними можна було працювати далі.

Голова правління ГО Youth UP Максим Луценко та операційна директорка організації Анастасія Головченко, зокрема, зазначають, що їхня організація працює зі складними викликами в молодіжній політиці, тож U-Report як інструмент прямої демократії дозволить дізнатися думку молоді з різних напрямів життєдіяльності. U-Report у формі опитувань збиратиме думки молоді віком 14-24 роки з приводу різних сфер суспільного життя. Для прикладу – питання довкілля, волонтерства, медіаграмотності тощо.

​Відкриття U-Point на базі КЗ «ВОМЦ «Квадрат» дозволить якісніше формувати запити щодо проведення опитувань та залучати молодих респондентів.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого