, 29 Травня
booked.net

У Вінницькому виші відкриють Центр ветеранського розвитку

З наступного року у Вінницькому національному технічному університеті розпочне роботу пілотний проєкт Міністерства ветеранів України – Центр ветеранського розвитку. У ньому ветеранів навчатимуть нового фаху, що дозволить втілити підприємницькі ініціативи. Наразі триває підготовка до запуску,  повідомляють у АрміяInform.

Основна діяльність новоствореної структури полягатиме в перенавчанні ветеранів і членів їхніх родин на професії, пов’язані з виробничою діяльністю та підприємництвом. Навчання відбуватиметься в аудиторіях і лабораторіях вишу, використовуватимуть матеріальну базу Міжнародного центру «Норвегія — Україна» та місцевих підприємств-партнерів. Проводитимуть заняття викладачі ВНТУ, також до викладання долучатимуться колишні військові, які вже запустили власний бізнес.

Наразі триває остаточна підготовка приміщень. Міжнародні партнери планують закупити необхідне виробниче обладнання для розширення можливостей Центру.

Планується  проводити перепідготовку за короткостроковими (до 3 місяців) та середньостроковими (до 1 року) навчальними програмами. Після завершення навчання видаватиметься відповідний сертифікат.  

Мінветеранів планує створити центри ветеранського розвитку в кожному регіоні України. Нині ж запускаються пілотні проєкти у Вінниці, Львові, Дніпрі та Миколаєві. 

Щоб пройти навчання, ветерану Вінницької об’єднаної територіальної громади або члену його родини потрібно звернутись до Управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА та взяти направлення на курси. Навчання для слухачів є повністю безоплатним. 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня