, 29 Травня
booked.net

У вінницькому зоопарку показали світлини тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи

У Всесвітній день захисту дикої природи, який відзначається 3 березня, на сторінці вінницького Подільського зоопарку оприлюднили світлини мешканців звіринцю.

У зоопарку наголосили на шкоді, яку завдає дикій природі війна.   

«Для України цей день, як ніколи, важливий. Через війну існування багатьох представників фауни, що мешкають на території України, перебувають під загрозою. Щодня тисячі тварин травмуються і гинуть, підриваючись на мінах, від обстрілів та пожеж. В лісах на межі зіткнення ворог влаштовує справжнє сафарі тваринам, дезорієнтованим від потужних вибухів. Від війни постраждала майже половина заповідників та національних парків України. Серед них і найбільший в Україні Асканія-Нова. Охоплений війною і занесений до списку ЮНЕСКО Чорноморський біосферний заповідник. Під загрозою повного знищення національний парк Святі гори вздовж річки Сіверський Донець. Через постійні бойові дії 70% території парку, а це переважно соснові бори, може повністю вигоріти. Руйнуються екосистеми, на відновлення яких підуть десятиліття», – зазначено в дописі.

“Руйнуються екосистеми”: У вінницькому зоопарку оприлюднили фото тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи “Руйнуються екосистеми”: У вінницькому зоопарку оприлюднили фото тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи “Руйнуються екосистеми”: У вінницькому зоопарку оприлюднили фото тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи “Руйнуються екосистеми”: У вінницькому зоопарку оприлюднили фото тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи “Руйнуються екосистеми”: У вінницькому зоопарку оприлюднили фото тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи “Руйнуються екосистеми”: У вінницькому зоопарку оприлюднили фото тварин та звернули увагу на шкоду війни для природи

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня