, 27 Січня
booked.net
16 Листопада, 2020, 13:02

У вінницьких багатоповерхівках триває ремонт ліфтів

З початку року у Вінниці капітально відремонтували 22 підйомника, ще три – в роботі.
Під час проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв’язатися з черговим диспетчером, навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім цього, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.
Капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету по програмі підтримки будинків ОСББ – як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку.
“Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації – а це 25 років, – і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у нас три об’єкти. А саме: у будинку по вул. Литвиненко-Вольгемут, 48 у другому під’їзді, у третьому під’їзді будинку по вул. Пирогова, 117а. Також розпочинаємо роботи і у четвертому під’їзді цього ж будинку. Варто відзначити, що у під’їздах по вул. Пирогова роботи проводяться на умовах співфінансування”, – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня