, 4 Лютого
booked.net

У вінницьких школах перевірили камери відеоспостереження

Інспектори КП “Муніципальна варта” забезпечують публічний порядок у школах під час навчання та слідкуватимуть за дотриманням вимог та правил благоустрою на приєднаних територіях.

До початку навчального року активно готуються й в контексті безпеки. Фахівці з КП “Вінницького інформаційного центру” спільно з КП “Муніципальна варта” вже перевірили всі камери, що встановлені у 36 школах Вінниці.

Камери відеоспостереження виведені на Ситуаційний центр, працівники якого відслідковують дотримання порядку у навчальних закладах.

“Сьогодні камери в школах стоять як всередині приміщення, так і навколо нього. Трансляція із всіх точок здійснюється на пункт спостереження – тобто, у Ситуаційний центр. За результатами нашого огляду, всі засоби відеоспостереження в робочому режимі”, – зазначив начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур.

Нагадаємо, працівники Муніципальної варти виконують завдання відповідно до програми “На варті міського порядку”, яка функціонує у Вінниці з 2013 року. Одним із головних пріоритетів програми є створення безпечних умов перебування в комунальних закладах освіти. Наразі у кожній міській школі працюють інспектори Муніципальної варти.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого