22 Квітня, 2025, 17:56
У всеукраїнському фіналі «Пліч-о-пліч» з чирлідингу область представлятимуть ліцеїстки з Вінниці

На Всеукраїнському фіналі «Пліч-о-пліч» з чирлідингу Вінницьку область представлятимуть ліцеїстки з ліцею №33.
Про це 22 квітня інформують у департаменті освіти Вінницької міської ради.
У Вінниці зібрались найзапальніші, найсильніші та найзгуртованіші команди з усієї області на IV етап шкільних змагань «Пліч-о-пліч» з чирлідингу. Сім команд – сотні стрибків, безліч емоцій. Перемогу здобули учениці Вінницького ліцею №33. Саме вони представлятимуть Вінниччину на Всеукраїнському фіналі у Львові вже в червні, – йдеться у повідомленні.
Дівчата другий рік поспіль беруть першість у міському та обласному етапах змагань з чирлідингу проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги.









