, 1 Жовтня
booked.net
13 Вересня, 2021, 10:13

У Жмеринській громаді за підтримки депутата від “Української Стратегії Гройсмана” Олега Легези пройшло водно-спортивне свято

Драйвова і дружня атмосфера панувала у селі Тартак Жмеринської громади 12 вересня під час міського фестивалю з водного туризму. Пів сотні жмеринчан заявилися на змагання для проходження маршруту по воді на каяках і катамаранах.

Хтось щосили веслував і намагався скоординувати спільні дії усієї команди, інші просто відпочивали цілими сім’ями на березі у затінку та вболівали за своїх фаворитів.

Організували фестиваль відділ молоді та спорту Жмеринської міської ради за підтримки депутата обласної ради Олега Легези та депутата міської ради В’ячеслава Малюшицького.

Партнерами в організації змагань виступили Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства і екскурсій, Северинівська територіальна громада та активне подружжя педагогів школи №1 Володимир Солодкий і Наталя Солощенко.

Такий захід у Жмеринці організували вперше, але бажаючих активно відпочити знайшлося дуже багато. Судді Василь Самелюк та Сергій Воронін проводили інструктаж та розповідали правила поводження на воді.

Передати словами емоції учасників просто неможливо. Дорослі і діти проходили дистанцію і мотивували один одного на шляху до фінішу. Хтось вигукував слова підтримки, інші керували усією командою: «Ви гребіть, а ви – табаньте!».

Після витривалих змагань і пройденої дистанції усіх учасників пригощали рибною юшкою та смачним пловом із польової кухні.

Перше місце у змаганнях на катамаранах вибороли Володимир Лоїк та сім’я Володимира, Валентини та Івана Саволюків.

Друге місце дісталося Євгенію Кухаренку, Володимиру Лоїку, Наталі Чистяк та Володимиру Саволюку. Третє місце підкорили Карина Фішман, Наталя Солощенко, Сергій Воронін та Михайло Рожок.

На каяках І місце вибороли Олександр Ноздрін та Микола Щербаківський, ІІ місце підкорили Олег Миронюк та Марина Якимова, ІІІ місце здобули Сергій Черемисін та Павло Кальчук.

Усім переможцям і призерам вручили дипломи та медалі. Начальник відділу молоді і спорту В’ячеслав Малюшицький привітав переможців, подякував партнерам та акцентував, що в наступному році фестиваль буде більш масштабним.

Керівник туристичного гуртка школи №1 Володимир Солодкий розповів, що вже працює над проектом по залученню коштів на придбання спортивного обладнання, а саме катамарана і каяків, для туристичного гуртка школи №1.

Якщо проект здобуде перемогу у конкурсі, то Британська рада виділить 100 тисяч гривень при умові співфінансування 30% від вартості проекту за рахунок міського бюджету.

А в цьому році спільно з відділом молоді та спорту вдалося придбати спеціальне обладнання для спортивного орієнтування.

По завершенню змагань учасники дякували організаторам за чудовий вихідний, який провели спільно з друзями та сім’ями на березі річки, а також мали змогу спробувати власні сили під час проходження дистанції на воді.

Атмосферу передаємо у нашому відео

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня