, 9 Лютого
booked.net

У Жмеринському районі відкрили три поліцейські станції

6 жовтня нові поліцейські станції розпочали свою роботу у селах Джурин, Митки та Рів Жмеринського району. 

Як повідомляють на сайті Нацполіції України у Вінницькій області, відтепер захищати громадян та допомагати їм будуть поліцейські офіцери громади Богдан Рубанський, Олександр Коваль та Юрій Муржак. Місцевими “шерифами” стали поліцейські з багаторічним досвідом.

У відкритті станцій брали участь начальник поліції області Іван Іщенко, голови громад, керівництво районного відділу поліції, представники органів місцевого самоврядування та місцеві жителі.

“Головам Жмеринської територіальної громади Анатолію Кушніру, Барської Володимиру Саволюку та Джуринської – Галині Попсуй, керівникам підприємств, приватним підприємцям – усім, хто долучився до будівництва та облаштування поліцейських станцій, очільник поліції вручив подяки за плідну співпрацю в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади”, – йдеться у повідомленні.

Три станції обслуговуватимуть 35 населених пунктів району, в яких мешкають понад 21 тисяча жителів.

Поліцейські станції – це новий рівень безпеки та взаємодії з населенням, які зручні для жителів громад, так і для правоохоронців, які перебувають на території обслуговування.

“На Вінниччині вже працює 61 поліцейська станція, 18 з яких розпочали свою роботу під час дії воєнного стану. На станціях створено всі умови для прийому громадян (зокрема й для батьків з дітьми), опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції”, – розповів Іван Іщенко.

Поліцейські станції знаходяться за адресою:

  • с. Джурин, вул. Соборна, 13,
  • с. Митки, вул. В. Вашеняка, 12А та
  • с. Рів, вул. Набережна, 78.

Останні новини

Новини

8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого