, 27 Січня
booked.net

У Жмеринці достроково склав повноваження депутат міської ради

25 жовтня відбулося засідання позачергової 24 сесії Жмеринської міської ради. Депутати внесли зміни до складу виконкому, прийняли у власність спеціальний принтер для друку пластикових документів у Центрі надання адмінпослуг та підтримали заяву депутата Андрія Сільченка про складання повноважень депутата.

Секретар міської ради Вадим Кожуховський на початку засідання запросив усіх присутніх вшанувати пам’ять загиблого у війні земляка Романа Бурана та представив питання порядку денного.

У ході роботи депутати зменшили чисельний склад виконкому міської ради до 21 особи, вивівши з персонального складу колишнього міського голову Анатолія Кушніра.

Нагадаємо, що на минулому засіданні сесії екс очільник Жмеринської громади склав повноваження за власним бажанням.

 

Одноголосно депутати підтримали проєкт рішення про прийняття у комунальну власність громади спеціального принтера, який буде знаходитися на балансі у Центрі надання адміністративних послуг.

Завдяки спеціальному обладнанню жителі громади зможуть отримувати послуги, які у зв’язку з війною в лютому цього року були призупинені через відсутність спеціальних бланків і пластику.

«Усі ЦНАПи на території України через війну тимчасово призупинили послуги реєстрації транспортних засобів через відсутність нових спеціальних бланків. Але ми зверталися з листами, що наша громада потребує такого обладнання, і от сьогодні ми отримуємо від держави такий спеціальний принтер. Переоформити посвідчення водія, реєстрація нових транспортних засобів, мопедів, причіпів, вписання газу (на авто).

Перереєстрація б/у автомобілів ми поки не здійснюємо, але чекаємо дозволу від держави на вчинення оглядів ТЗ, і тоді цю послугу також будемо надавати для всіх бажаючих», – акцентував директор ЦНАП Віктор Ковальський.

Надалі депутат Юрій Войтович вніс пропозицію підтримати заяву депутата Андрія Сільченка про вихід зі складу депутатського корпусу.

За це рішення проголосували 25 депутатів, 1 – проти, 1 – «утримався».

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня