, 7 Лютого
booked.net

У Жмеринці на змаганнях пловці зібрали ₴25 тисяч для ЗСУ

У свій вихідний день вони вирішили зробити благодійний внесок на підтримку Збройних Сил України і позмагатися у запливі серед дорослих. У суботу, 17 грудня, 23 учасника взяли участь у благодійних змаганнях з плавання і зібрали 25000 гривень для придбання генератора на передову.

Найбільший донат у розмірі 6000 гривень зробив Олександр Огурок, він отримав від басейну «Юність» сертифікат на відвідування басейну впродовж усього року. Таким були умови цьогорічних змагань.

Директор басейну Аліна Садовнік подякувала усім учасникам змагань за їхню небайдужість і підтримку не лише спорту, а й наших захисників.

Голова Спілки учасників АТО і волонтерів у місті Жмеринка Юлія Черкес наголосила, що усі кошти будуть спрямовані на придбання генератора для військової частини, де служать наші жмеринчани.

Головними суддями стали кращі плавці серед молоді, які вже не раз привозили призові місця і перемоги з обласних змагань: Назар Дремух, Артем Слупський, Денис Шилігновський, Анна Хохлова, Анастасія Цимбалюк, Нікіта Онищук, Макар Підкапка та Назар Вишневський.

Цього дня жінки та чоловіки змагалися на різних дистанціях у в різних стилях плавання.

У підсумку визначили переможців та призерів.

Абсолютним переможцем серед чоловіків на всіх дистанціях став Олексій Попович, а серед жінок – Олена Підкапка, Наталя Домбровська та Алла Удовенко.

Своїми вміннями діти завдячують своїм тренерам, яких вони просто обожнюють, а це – Сергій Панфілов, Світлана Шевченко та Василь Мельник.

Батерфляй 50м

1 місце – Олексій Попович, 2 місце – Олександр Шевчук, 3 місце – Володимир Гавришко.

Брас 50м

1місце – Олена Підкапка, 2 місце – Ольга Ґулбані, 3 місце – Анастасія Росовська.

Брас 50м

1 місце – Олексій Попович, 2 місце – Артем Зелінський, 3 місце – Володимир Гавришко.

Вільний стиль 50м

1 місце – Алла Удовенко, 2 місце – Ольга Ґулбані.

Вільний стиль 50 м

1 місце – Олексій Попович, 2 місце – Олександр Шевчук, 3 місце – Анатолій Мельник

Спина 50 м

1 місце – Наталя Домбровська, 2 місце – Алла Удовенко, 3 місце – Анастасія Росовська

Спина 50 м

1 місце – Олексій Попович, 2 місце – Анатолій Мельник, 3 місце – Микола Сажко.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого