, 3 Жовтня
booked.net

У Жмеринці проведуть в останню путь полеглого захисника України Василя Олійника

Відповідно до розпорядження міського голови від 9 серпня 2022 року № 181-р «Про заходи щодо поховання солдата військової частини А1619 Олійника Василя Олексійовича, який загинув під час проходження військової служби», у Жмеринській міській територіальній громаді 10 серпня 2022 року оголошується Днем жалоби.

Про це повідомили у Жмеринській міській раді.

«Цього дня громада прощатиметься з героєм-земляком, що віддав життя за Україну. 
На знак скорботи за загиблим 10 серпня мають бути приспущені Державні Прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міської територіальної громади. Також на території громади буде обмежено проведення розважально-концертних заходів, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, а також в громадському транспорті», – йдеться у повідомленні.

Василь Олійник у 2020 році підписав контракт на військову службу, щоб захищати рідну землю. Боронячи Україну, її незалежність та територіальну цілісність старший оператор відділення взводу спостереження розвідувальної роти військової частини А1619 Василь Олійник отримав тяжке поранення. Ворожа куля обірвала життя мужнього воїна 6 серпня на Миколаївщині.

Прощання з Героєм відбудеться 10 серпня о 12.00 за адресою: с. Подільське, вул. Лізи Чайкіної, буд. 15. Поховають воїна на кладовищі у селі Подільське.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня