, 11 Серпня
booked.net
26 Липня, 2022, 15:49

Учениця з Вінниччини склала мультимедійний тест з математики на 200 балів

Випускниця Лука-Мелешківського ліцею Руслана Богачук набрала 200 балів із національного мультипредметного тесту (ЗНО) з математики. Про це інформує “Суспільне.Вінниця”.

“Перші 200 балів із НМТ(ЗНО)-2022-це МОЖЛИВО!!! З радістю вітаємо з блискучими досягненнями випускницю Лука -Мелешківського ліцею Руслану Богачук з 200-ма балами НМТ (ЗНО)-2022 з математики. Висловлюємо щиру вдячність її педагогу, Юрченко Валентині Василівні, за високу педагогічну майстерність, творчість вмінню навчати учнів та формувати успішні особистості. Ми пишаємося Вами!” – каже освітянка з Лука-Мелешківської Жанна Добровольська. 

Як зауважив директор регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, загалом понад 9 тисяч вступників зареєструвалися на національний мультипредметний тест на Вінниччині.

Місце і час проведення в цілях безпеки не розголошують.

Цьогоріч замість ЗНО вступники складають Національний мультипредметний тест. Він міститиме 60 завдань із трьох предметів: українська мова, математика та історія України. Триватиме 120 хвилин. Проходитиме онлайн. Відразу після його завершення учасники на екрані бачитимуть свій результат.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня