22 Листопада, 2024, 11:34
Учні шкіл Козятинської громади стали учасниками проєкту «Знайди себе»

Школярі Козятинської громади взяли участь у проєкті «Знайди себе». Його реалізовує Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.
Учні побували у Вінницькому обласному художньому музеї, Вінницькому обласному краєзнавчому музеї та Вінницькому академічному обласному театрі ляльок. Там для школярів підготували екскурсії та майстер-класи.
Нагадаємо, проєкт «Знайди себе» стартував у лютому 2024 року. Він має профорієнтаційну мету та дозволяє дітям дізнаватися та пробувати свої сили в різних спеціальностях.








