Угоду про співпрацю із Вінницьким торговельно-економічним інститутом уклала Вінницька обласна рада

13 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та директорка Вінницького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету Наталія Замкова підписали договір про співпрацю між обласною Радою та Вінницьким торговельно-економічним інститутом.
– Цей договір стане підтвердженням плідної співпраці протягом останніх років між Вінницькою обласною Радою та нашим торговельно-економічним інститутом, – сказала Наталія Замкова. – Ми готуємо фахівців публічного управління та адміністрування, фахівців у галузі менеджменту, і наші випускники вже працюють в територіальних громадах, показуючи високий рівень знань і розуміння проблематики. Вони налаштовані на те, щоб процес децентралізації був не тільки реалізованим, але й завершеним, аби існували успішні й сильні громади в нашому регіоні.
Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що така співпраця корисна для обох сторін.
– Продовжуємо працювати для розвитку науки та підготовки професійних кадрів для громад, – сказав Вячеслав Соколовий.








