, 25 Червня
booked.net
10 Вересня, 2021, 15:23

UkraineInvest Talks: Vinnytsia – майданчик для ділових зв’язків та інвестування у Вінниччину,- голова облради Вячеслав Соколовий

10 вересня  на Вінниччині проходить конференція UkraineInvest Talks: Vinnytsia. Вона є продовженням VІІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України». Конференція представляє низку заходів, спрямованих на популяризацію інвестиційного потенціалу регіонів України.

Участь у форумі взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Дмитро Чаленко, представники дипломатичного корпусу трьох країн, іноземні та вітчизняні підприємці, державні діячі, представники влади та бізнес-спільноти, очільники провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів.

– Інвестиційна політика нашого регіону базується на створенні умов для реалізації  бізнес-проєктів, постійному діалозі з інвесторами та їх супроводі після введення в дію промислових підприємств, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, виступаючи перед учасниками конференції. – Результати вже відчутні. У Вінницькій області працюють десятки підприємств із українськими та закордонними інвестиціями,  створено робочі місця для наших земляків. А це – наповнення бюджетів територіальних громад, соціальна стабільність і мінімізація трудової міграції. Наш спільний інтерес – це системний,  планомірний і збалансований розвиток області.

Вячеслав Соколовий переконаний що, для цього необхідні майданчики, на які можна залучати інвестиції –  індустріальні парки. Успішний досвід Вінниці, яка уже має три індустріальні парки, доводить, що напрям обрано правильно. На завершальному етапі процесу децентралізації залучення інвестицій – це і нагальне, і стратегічне питання для територіальних громад. У Вінницькій області самі громади вже визначають можливі ділянки для створення індустріальних парків.  Головне – допомогти їм із високим потенціалом інвестиційної привабливості пройти шлях до реєстрації парку.

– Буквально кілька днів тому Верховна Рада ухвалила законопроєкт про індустріальні парки.  Законодавча база має пришвидшити процеси їх створення. Вірю, що сьогоднішній форум стане платформою для створення ефективних комунікацій між територіальними громадами, інвесторами та бізнесом, нових ділових зв’язків, а успішні кейси уже реалізованих проєктів надихнуть на нові історії успіху. Інвестиційна привабливість Вінницького регіону – це результат командної роботи влади, бізнесу, науки і просто жителів області. Сподіваюсь, що конференція стане початком реалізації багатьох нових бізнес-ідей у прибуткові проекти, які сприятимуть популяризації Вінниччини, – додав Вячеслав Соколовий.

Голова облдержадміністрації Сергій Борзов презентував учасникам форуму інвестиційну привабливість Вінниччини. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зупинився на інвестиційному розвитку Вінниці, основних досягненнях міста, створенню індустріальних парків та розвитку інфраструктури міста включно з аеропортом Вінниця.

– Враховуючи те, що Вінниця – столиця Подільського регіону, місту є чим пишатися. З 2014 року, саме з цього важкого року для України, нашій спільній роботі з облдержадміністрацією, обласною Радою та міською радою вдавалося і вдається спільно працювати над покращенням економічного потенціалу Вінницького регіону. Якщо сьогодні немає діалогу між владою і бізнесом, то не буде і розвитку територій. Бізнесу не потрібно заважати, я радію з того, що в нас справді є діалог. І він відбувається завдяки серйозній роботі, дискусії, визначенню концепції розвитку Вінниці, зокрема, і знаходженню спільних точок дотику. Ми працюємо над загальним спільним результатом створення комфортних умов жителям громади і бізнесу, – зазначив Сергій Моргунов.

Протягом дня перед учасниками форуму виступлять спікери з інформацією про інвестиційну політику та розвиток регіону, досвід і перспективи інвесторів на Вінниччині, створення індустріальних парків.

UkraineInvest Talks: Vinnytsia – інтерактивна платформа для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату в Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Кіровоградській областях. Під час форуму обговорять шляхи посилення співпраці з органами влади в Україні та механізми залучення інвестицій, відповідно до Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями». Від сьогоднішньої зустрічі очікується започаткування нових бізнес проєктів, налагодження тісних ділових стосунків, пошук бізнес-партнерів для подальшого співробітництва. 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня