, 19 Травня
booked.net

“Українська пісня об’єднує”: бібліотекарі з Вінниці заспівали “Ой у лузі Червона калина”

Бібліотекарі Вінниці підтримали співочий український флешмоб вокаліста гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка. Працівники “Віннницької міської централізованої бібліотечної системи” заспівали “Ой у лузі червона калина” та виклали відео виконання пісні в соціальних мережах, повідомляє інформ-агентство Міноборони “Армія.inform”.    

“Культура завжди посідала важливе місце у житті нашого міста, — розповіла Людмила Левицька, працівниця ВМЦБС. — Ми долучились до флешмобу, тому що українська пісня завжди об’єднує серця. Сьогодні “Ой, у лузі червона калина” переспівують, інтерпретують — українською та іншими мовами. Вона стала гімном Перемоги нашої нації”!

Відео опубліковане на сторінці закладу у фейсбуці.

Додамо, що із цією піснею вінницькі бібліотекарі долучились до патріотично-творчого марафону «Все буде Україна», який організували вінницькі ГО «Культурний Всесвіт» та БФ «Відкрита книга» на підтримку українських воїнів. У межах цього заходу волонтери збирають благодійні внески, що спрямовуються на гуманітарну допомогу Збройним Силам України та вимушеним переселенцям.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня